Kategoria B

Z nami możesz uczyć się jeździć na kilku pojazdach, co daje kursantowi większą wszechstronność. Preferowanym przez nas rozwiązaniem jest zdawanie tym samym pojazdem, którym się uczyliśmy. Mamy zamontowane kamery i podstawiamy samochód na egzamin, co daje komfort i ogranicza stres na egzaminie przed nieznanym. Nasz pojazd jest „zaprojektowany do nauki jazdy”, posiada bardzo mały promień skrętu co ułatwia zawracanie na drodze i skrzyżowaniach na wąskich kłodzkich uliczkach, ma dobrze oszklony bok co pomaga przy parkowaniu, jest krótki i zwinny. Nasze auta posiadają szereg systemów ułatwiających jazdę i czuwających nad bezpieczeństwem np. ABS, ESP, poduszki i kurtyny powietrzne,wspomaganie kierownicy, klimatyzację oraz wiele innych.

 

Chcesz się zapisać na kurs prawa jazdy kat. B?

Musisz mieć skończone 17 lat i 9 miesięcy, aktualne zdjęcie i badanie od lekarza medycyny pracy. Z tymi dokumentami udaj się do wydziału komunikacji (tam gdzie wydają prawo jazdy np. w Kłodzku ul. Okrzei 1), a jeżeli nie jesteś pełnoletni(a), to udaj się tam z jednym z rodziców lub opiekunem prawnym, tam otrzymasz nr PKK - profil kandydata na kierowcę. Ważne!!! na egzaminie państwowym z teorii lub praktycznym musisz posiadać dokument tożsamości tj. ważny dowód osobisty lub paszport.

ZAPISZ SIĘ NA KURS JUŻ DZISIAJ!

Nie czekaj aż znów zmienią się przepisy, już teraz zapisz się na kurs.

 
Strona wykorzystuje technologie cookies oraz joomlashine.