O nas

Nasz zespół:

Mateusz Kornaszewski znany jako Dejek – instruktor kat.B – młody, utalentowany, cierpliwy, posiada cztery kategorie prawa  jazdy, częsty bywalec zlotów motocyklowych.

Grzegorz Kornaszewski – instruktor kat.A i kat.B – doświadczony, posiada uprawnienia do kierowania pojazdami osobowymi,  ciężarowymi, autobusami oraz motocyklami, uczestniczył w KSJ-otach - rajdach samochodowych jako pilot.

Stanisław Szura – ratownik medyczny – na co dzień ratuje życie na drodze z karetki pogotowia również sędzia piłkarski.  

 

Dlaczego warto wybrać nasz zespół?

          Od 2004 roku zajmujemy się nauką jazdy z kursantami przejechaliśmy już ponad milion kilometrów, z nami jeździć uczyli się uczniowie wszystkich kłodzkich szkół średnich, mieszkańcy wszystkich miast powiatu kłodzkiego np.Kudowy, Dusznik, Polanicy Zdrój, Międzylesia, Bystrzycy Kłodzkiej, Stronia Śląskiego, Lądka, Nowej Rudy, Radkowa, Wambierzyc i innych. Uczyliśmy jeździć nauczycieli, muzyków, sportowców (piłkarzy Nysy Kłodzko, zawodników Doralu oraz reprezentanta Polski w siatkówce), lekarzy, księżych i braci zakonnych, policjantów z ruchu drogowego, kilku obecnych instruktorów nauki jazdy i wiele innych osób niewymienionych a wszystko to z oczekiwanym skutkiem. Od lat w rankingu kłodzkich szkół jazdy jesteśmy na pierwszych miejscach. W 2016 roku byliśmy laureatami nagrody WORD i Starostwa Powiatowego w Kłodzku za wysoką zdawalność, a wszystko to zawdzięczamy przede wszystkim pełnej współpracy naszych kursantów. Na tych co oprócz wrodzonych zdolności, również pilnie uczą się i ćwiczą czeka zawsze nagroda – prawo jazdy. U nas oprócz wiedzy dotyczącej nauki jazdy oraz udzielania pierwszej pomocy możesz skorzystać z bezpłatnego doradztwa w zakresie zakupu auta, ubezpieczenia OC, naprawy swojego pierwszego samochodu i pomocy w zakupie odpowiednich części do niego np. opon, oleju itp. Możesz z nami porozmawiać o sporcie np. piłce nożnej, żużlu, rajdach samochodowych, dobrym filmie, historii, muzyce a nawet o grach komputerowych np. o lol-u. Jednak naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym i zdanie egzaminu na prawo jazdy w możliwie najkrótszym czasie.

 

 

ZAPISZ SIĘ NA KURS JUŻ DZISIAJ!

Nie czekaj aż znów zmienią się przepisy, już teraz zapisz się na kurs.

 
Strona wykorzystuje technologie cookies oraz joomlashine.